Proelio
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


In the last days of peace
Europe holding it's breath
An invasion is coming but when will it start?
Who will be first to fall?
Who will be last to stand?
Who will stop all this madness that has consequences no man understands?

 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Administracja

Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2012

Administracja Empty
PisanieTemat: Administracja   Administracja I_icon_minitimeCzw Mar 22, 2012 2:29 pm



ADMINISTRACJA FORUM

Główny Admin, Mistrz Gry

Administracja Prus

Postacie
Prusy

Co robi
Wszystko co powinien robić admin oraz mistrz gry...

Coś o mnie
Nie mam pojęcia co tu napisać. Tak, samą siebie zmuszam do czegoś, czego nie chcę albo nie umiem.
Cholera. No właśnie, generalnie to gadam o głupotach. I piszę dużo bezsensownych rzeczy. Zwykle
z błędami, bo polskiego się uczę od 6 lat, kiedy przeprowadziłam się tu. A więc nie, to nie głupi
admin który nie umie pisać, po prostu jeszcze nie opanowałam do końca języka, ale i tak potrafię
lepiej pisać od wielu Polaków... Ale ogólnie to staram się być miła dla wszystkich, chociaż potrafię
być szczera i wredna.. ale rzadko tak jest. Bardzo często nie ogarniam. Mam wysokie ego.
I jestem leniem. Wystarczy..? A, jeszcze lubię słuchać metalu *zawsze o tym mówi*

Kontakt
GG: 530351
Email: prussian.black.eagle@hotmail.com / prus47@onet.pl


__________


Admin, Mistrz Gry

Administracja 2cxutcn

Postacie
Niemcy

Co robi
Pilnuje aby na forum panował porządek.

Coś o mnie
Jestem osobą spokojną, miłą i z zasadami. Naprawdę nie lubię kiedy ktoś nie przestrzega regulaminu dlatego
proszę tego nie robić. Tak dla własnego dobra~ Potrafię pokazać pazur ale nie bez powodu. Zawsze zanim
kogoś osądzę, staram się znaleźć odpowiednie dowody. W przypadku konfliktu między użytkownikami, zawsze
wysłucham jednej i drugiej strony. Cenię sobie uczciwość i prawdomówność. Mówią, że jestem nazistą ale nie jest
to prawda, ja po prostu pilnuję porządku. Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej, zapraszam na GG.

Kontakt
GG: 41229607
Email: mon.mon123@wp.pl


__________


Admin, Mistrz Gry

Administracja 29b2fcj

Postacie
Polska

Co robi
Wszystko co powinna robić. (I wszystko wiadomo! XD)

Coś o mnie
Jestem osobą bardzo milutką, przyjacielską i wiecznie uśmiechniętą. Z wielką chęcią pomagać będę wam w razie
problemów (oczywiście tych dotyczących forum no ale jakby ktoś chciał się wygadać to może napisać.
Robię za psychologa). Cenię osoby szanujące naszą ojczyznę, historię i dumne z tego, że są Polakami. W wolnych
chwilach lubię czytać książki historyczne. PRAWIE w ogóle się nie złoszczę. Taki ze mnie aniołek.

Kontakt
GG: 41487154


Powrót do góry Go down
https://proelio.forumpl.net
 
Administracja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelio :: Administracja :: Administracja-
Skocz do: